Klasyczne formy, eleganckie, bogate dekoracje to kwintesencja ćmielowskich zestawów porcelanowych kolekcji Ćmielów Classic. Finezyjne filiżanki, talerze z reliefami i ręczne malowanie to ponadczasowe atuty fasonów takich jak Roccoco, Bolero, Pułaski czy Feston. Do wzorów odtworzonych na podstawie przedwojennych kształtów i cieszących się niezmiennym zainteresowaniem Klientów, przez lata dołączyły nowe: Lwów i Vega. Kolekcja Ćmielów Classic to porcelana tworzona z myślą, by cieszyć oko, dodawać finezji i uświetniać niezapomniane chwile przy Państwa stołach.

Świeża i modna forma, zabawne kształty i kolorowe dekoracje tworzone z myślą o ludziach, którzy wybierają oryginalne rozwiązania i nie boją się eksperymentować to właśnie Kolekcja Ćmielów Modern. To porcelana pełna wdzięku i praktyczna. Wesołe filiżanki, fantazyjne naczynia wgłębne i oryginalne talerze to nasza propozycja, by każdy dzień, każdy posiłek dodawał klimatu i radości wspólnie spędzanym chwilom.

Szczególne fasony z bogatą historią kontynuujące najlepsze tradycje ceramiki europejskiej, limitowane kolekcje finezyjnie zdobionych filiżanek, archiwalna galanteria porcelanowa – to szlachetne piękno form i dekoracji malowanych ręcznie. Kolekcji Ćmielów Koneser stworzone z marzenia o luksusie i ponadczasowości.


Oferta CHODZIEŻ
Oferta Ćmielów
Ćmielów Design Studio
O firmie
Sklep internetowy
© ŁJ 2013 Polskie Fabryki Porcelany "Ćmielów" i "Chodzież" S.A.